Zapowiedź WorldFood Poland 2022

Już we wtorek, 5 kwietnia, rozpoczną się Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood Poland. Na targach, prócz producentów żywności, pojawi się 16 wystawców reprezentujących winiarnie, w tym z Gruzji. VIII edycja najważniejszej imprezy poświęconej przemysłowi spożywczemu potrwa do 7 kwietnia.

Będą to dwa intensywne dni w EXPO XXI, podczas których przedstawiciele przemysłu rolno-spożywczego będą mogli nawiązać międzynarodowe relacje biznesowe i zaprezentować swoje produkty w profesjonalny sposób.

Tematyka Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów obejmuje takie sektory jak: żywność i napoje, produkty ekologiczne, suplementy diety i odżywki, napoje alkoholowe (w tym wina), a także składniki do produkcji żywności oraz urządzenia służące do przetwórstwa żywności.

Networking, matchmaking i dyskusje

Nadchodząca edycja WorldFood Poland to wydarzenie, na które branża spożywcza czekała od początku pandemii. Wzorem lat ubiegłych, tak i w tym roku podczas WorldFood Poland pojawi się mnóstwo wystawców z całego świata oraz lokalnych przedstawicieli handlu i branży HoReCa.

W hali przy Prądzyńskiego odbędzie się cykl konferencji oraz paneli dyskusyjnych, które mają na celu zintegrować wystawców reprezentujących różne sektory WorldFood Poland. Ciekawą formą identyfikacji nowych partnerów biznesowych na targach jest tzw. matchmaking biznesowy, czyli wcześniejsze umówienie się na rozmowę z głównymi nabywcami biorącymi udział w targach – w trakcie WorldFood Poland w 2019 roku w ramach matchmakingu zaaranżowano aż 389 spotkań.

Szansa dla niszowych producentów

WorldFood Poland to nie tylko wystawy i spotkania, ale także okazja do badania aktualnych trendów branży spożywczej. Jak się okazuje, w wyniku wzrostu cen i niedoboru niektórych artykułów na rynku, w 2022 roku konsumenci coraz częściej będą sięgać po alternatywne produkty z regionów, które dotychczas wybierali rzadziej lub których nie znali.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w WorldFood Poland 2022, kliknij tutaj, aby się zarejestrować.

Top
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?