Gruzińskie wina zachwycały na targach ProWein

Targi ProWein, odbywające się w Düsseldorfie, są wydarzeniem, na które skierowane są spojrzenia całego świata winiarskiego. W tym roku 37 gruzińskich winiarzy miało wyjątkową okazję zaprezentować swoje produkty szerokiej publiczności. Targi ProWein były również wyjątkową okazją do licznych spotkań i wymiany doświadczeń na poziomie międzynarodowym, co jest nieocenione w kontekście realizacji strategii promocji win gruzińskich na różnych rynkach światowych.

Gruzińskie wina na ProWein
Mocno oblegane przez uczestników targów stoisko win gruzińskich na targach ProWein 2024 potwierdza, że jest to produkt coraz bardziej ceniony na świecie i stanowi zachętę do dalszego rozwoju i promocji tego wyjątkowego dziedzictwa winiarskiego. Współpraca z międzynarodowymi partnerami i ekspozycja na takich wydarzeniach jest kluczowa dla rozwijania globalnej obecności win gruzińskich. Prezentacja szerokiej palety win z Gruzji spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony profesjonalistów związanych z branżą winiarską.

Wymiana Doświadczeń
Targi to idealna platforma do nawiązania dialogu i dzielenia się wiedzą na temat efektywnych praktyk promocyjnych w branży winiarskiej, co ma kluczowe znaczenie dla zwiększania rozpoznawalności win gruzińskich na świecie. Liczne spotkania, masterclassy i warsztaty były okazją do umocnienia istniejących relacji z partnerami zagranicznymi oraz nawiązanie nowych, potencjalnych współprac, co jest fundamentem dla dalszego rozwoju i ekspansji na nowe rynki.

 

Miłośnicy gruzińskich win mogli się cieszyć wyjątkowymi atrakcjami przygotowanymi przez Narodową Agencję Wina z Gruzji. W ramach tych wydarzeń odbył się specjalny masterclass pod kierunkiem znanych niemieckich MW: Janka Schaumanna i Konstantina Bauma. Dodatkowo, zorganizowano nietypowy warsztat winiarski, którego celem było eksplorowanie związków między winem a muzyką, prowadzony przez cenionego wina niemieckiego influencera, Toni’ego Askitisa.

Gruzińskie wina w Polsce
To nie ostatnia okazja w tym roku do spotkania z gruzińską kulturą winiarską. Już w czerwcu, w Warszawie będzie okazja do bliższego poznania gruzińskich win w ramach wydarzenia Georgian Grand Tasting O szczegółach tego wydarzenia będziemy informować na bieżąco na naszych social mediach. Śledźcie nas, aby nie przegapić żadnych aktualności na naszym Instagramie oraz Facebooku.

Kolejny sukces targów w Düsseldorfie
ProWein to największe i najbardziej istotne targi wina na świecie, które przyciągnęły w tym roku około 47 000 uczestników z 135 krajów, a także 5 400 wystawców z 65 krajów. To świadczy o rosnącym zainteresowaniu i znaczeniu targów ProWein, jak również o wysokiej jakości i różnorodności prezentowanych tam produktów.

Top
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?