Główny partner medialny

W tym roku naszym głównym partnerem medialnym stał się Dziennik Gazeta Prawna.

Jest to największy polski dziennik prawno-gospodarczy, informujący o najważniejszych wydarzeniach i zjawiskach w gospodarce krajowej i zagranicznej, najnowszych zmianach w prawie, podatkach i finansach.

 

Oprócz comiesięcznych artykułów,które publikujemy w Dzienniku Gazecie Prawnej autorstwa Mariusza Kapczyńskiego, zostaliśmy Partnerem największych wydarzeń, które organizuje DGP.

Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości:

 

Coroczna ogólnopolska akcja Dziennika Gazety Prawnej, podczas której dziennikarze, przedsiębiorcy i przedstawiciele rządu wspólnie podejmują działania na rzecz promowania i rozwoju przedsiębiorczości w Polsce

 

Miejscem gali był Hotel Sofitel w centrum Warszawy.

 

Jako Partner Gali zajęliśmy się doborem wina do kolacji.

Biorąc pod uwagę jak znamienitych gości gościła tego dnia sala bankietowa hotelu wiedzieliśmy,że muszą to być najlepsze wina.

Wybraliśmy czerwone: Mukuzani postarzane w beczce przez 18 miesięcy, oraz Mtsvane.

Były to wina marki,która na polskim rynku istnieje od niedawna. Oznacza się jednak bardzo dobrą jakością.

 

W gali wzięło udział ok. 60 osób. Byli to prezesi największych spółek Państwa oraz osoby pełniące najważniejsze funkcje, jeśli chodzi o sprawy społeczne i gospodarcze w Polsce.

 

Oprócz win, które zaprezentowaliśmy do kolacji galę zdobił nasz samochodzik ekspozycyjny piaggio, oraz dekoracje związane z programem Poznaj Smak Gruzji. Goście mogli dodatkowo skorzystać z degustacji win z ekspozycji, licząc na nasz komentarz i opowieści dotyczące gruzińskiej kultury.

 

Na stronie https://www.gazetaprawna.pl/konferencje/npbp2020/ można było obejrzeć transmisję z Gali.

 

Dla nas największą dumą był fakt,że logo Poznaj Smak Gruzji widnieje jako Partner Gali wśród najważniejszych instytucji Państwowych oraz firm jak KGHM oraz ASSECO.

Top
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?