Gala IX edycji Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości

Już kolejny rok naszym głównym partnerem medialnym jest Dziennik Gazeta Prawna.

Jest to największy polski dziennik prawno-gospodarczy, informujący o najważniejszych wydarzeniach i zjawiskach w gospodarce krajowej i zagranicznej, najnowszych zmianach w prawie, podatkach i finansach.
Oprócz comiesięcznych artykułów,które publikujemy w Dzienniku Gazecie Prawnej autorstwa Mariusza Kapczyńskiego, jesteśmy Partnerem największych wydarzeń, które organizuje DGP.
„Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”

„Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” to coroczna ogólnopolska akcja Dziennika Gazety Prawnej, podczas której dziennikarze, przedsiębiorcy i przedstawiciele rządu wspólnie podejmują działania na rzecz promowania i rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

W tym roku miejscem gali był Hotel Kamienica w Warszawie.

Jako Partner Gali zajęliśmy się doborem wina do kolacji.
Biorąc pod uwagę jak znamienitych gości gościła tego dnia sala bankietowa hotelu wiedzieliśmy, że muszą to być najlepsze wina.
W tym roku podczas kolacji zaprezentowaliśmy wina:
Marani White Sparkling Brut
Mtevino, Rkatsiteli 2019
Gevelli, Kakhuri Qvevri 2018

Chateau Mukhrani Shavkapito 2018

W gali wzięło udział ok. 60 osób. Byli to prezesi największych spółek Państwa, prezesi największych banków oraz osoby pełniące najważniejsze funkcje, jeśli chodzi o sprawy społeczne i gospodarcze w Polsce.
Oprócz win, które zaprezentowaliśmy do kolacji galę uzupełniała nasza ekspozycyja oraz dekoracje związane z programem Poznaj Smak Gruzji min gliniana qvevri. Goście mogli dodatkowo skorzystać z degustacji win z ekspozycji, licząc na nasz komentarz i opowieści dotyczące gruzińskiej kultury.
Pod poniższym linkiem na stronie można było obejrzeć transmisję z Gali.

https://biznes.gazetaprawna.pl/wideo/8266713,gala-ix-edycji-nie-ma-przyszlosci-bez-przedsiebiorczosci-retransmisja.html

Dla nas największą dumą był fakt, że logo Poznaj Smak Gruzji widnieje jako Partner Gali wśród najważniejszych instytucji Państwowych oraz firm jak ARP, FRSE oraz ASSECO.

 

 

Top
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?