Ruszył kurs z wiedzy o winach gruzińskich stworzony we współpracy z Napa Valley Wine Academy

Trzygodzinny kurs, zatwierdzony przez Narodową Agencję Wina z Gruzji, składa się z siedmiu modułów edukacyjnych dotyczących Gruzji i jej win oraz z quizu końcowego. Po zdaniu testu uczestnicy uzyskują certyfikat. Program kursu został zatwierdzony przez Gruzińską Narodową Agencję Wina. Zaleca się, aby przed rozpoczęciem kursu uczestnicy zdobyli podstawową wiedzę o winie (Wine 201 lub WSET Level 2). Lekcje obejmują historię, kulturę i unikalny proces powstawania gruzińskich win z wykorzystaniem gruzińskich qvevri, tradycje kulinarne, z których najważniejszą jest supra oraz znaczenie wina i winiarstwa dla mieszkańców Gruzji.

Kurs porusza także tematykę różnorodnych regionów i tradycji winiarskich Gruzji, prezentuje szeroką gamę rodzimych odmian winorośli i stylów win, czy zyskujące coraz większą popularność na całym świecie bursztynowe wina.

Uczestnicy, którzy ukończą kurs poprzez zdanie testu, otrzymają materiały edukacyjne oraz certyfikat Napa Valley Wine Academy.

Kurs w całości jest w języku angielskim. Udział w nim jest bezpłatny. Wszyscy uczestnicy otrzymają podręcznik, opisy gruzińskich regionów winiarskich i kluczowych odmian winorośli, dostęp do kursu przez dwanaście miesięcy oraz certyfikat z cyfrową odznaką.

Zapraszamy do poszerzenia wiedzy!

Weź udział w kursie już dziś!

 

Georgian qvevri

Top
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?