Konkurs Chilli ZET i Poznaj Smak Gruzji

Wraz z naszym z Chilli ZET sprawowaliśmy patronat medialny nad konkursem mającym swój finał w Hotelu Mikołajki.
Tym razem konkursowicze zgarnęli 3 zaproszenia dla dwóch osób na weekend w tym jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce.

Była to wyjątkowa możliwość spotkania fanów tej rozgłośni radiowej z dziennikarzami Chilli ZET oraz skorzystania z oferty hotelu: SPA&Wellness, strefy basenowe, pokój fitness, oraz sauny.

Poznaj Smak Gruzji miało przyjemność zaoferować wyselekcjonowane specjalnie na te okazję wina, wśród których znalazły się również te, produkowane tradycyjną metodą – w qvevri.
Bardzo cieszymy się, że mieliśmy okazję przedstawić tak szeroką ofertę win dostępnych na polskim rynku i opowiedzieć o gruzińskiej metodzie produkcji.

 

Chylimy czoła przed kunsztem szefa kuchni Tomaszem Milewskim, który zaproponował naszym gościom potrawy kuchni gruzińskiej.
Była to prawdziwa uczta smaku, w trakcie której mogliśmy porozmawiać o Gruzji, gruzińskiej kuchni i winie. Mamy nadzieję, że nasi konkursowicze zakochali się w gruzińskich winach.

Degustację zaoferowaliśmy również gościom hotelowym, którzy dzielili z nami ten wyjątkowy wieczór i dla których, była to miła niespodzianka na miarę gruzińskiej gościnności.

Śledźcie nasz fanpage – już niedługo kolejne event’y i konkursy.

Top
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?