Gala Dziennika Gazety Prawnej

Dzięki owocnemu spotkaniu na tegorocznym Forum Ekonomicznym w Krynicy (3-5 września), Poznaj Smak Gruzji znalazło się na Gali Dziennika Gazety Prawnej jako partner gali.
Tegoroczne wydarzenie odbyło się 9 października w Zamku Ujazdowskim i było jednocześnie dniem świętowania 25-lecia działalności gazety.
Wydanie specjalne DGP i wieczorna gala „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, zwieńczyły trwającą od 9 września VII edycję akcji.
W tym roku temat przewodni brzmiał: Przedsiębiorca – podatnik, pracodawca, partner.

Jest nam niezmiernie miło, iż gruzińskie wino, znalazło się na stołach tak ważnych dla przedsiębiorczości osobistości.
Wśród gości byli m.in. Salvatore Babones – uniwersytet Sydney, James Shotter – correspondent FT na CEE, Jadwiga Emilewicz – minister przedsiębiorczości, Jerzy Kościński – minister finansów i wielu innych.

Zespól Poznaj Smak Gruzji położył duży nacisk na jakość i szeroką gamę win, które zostały wpisane w menu kolacji. Skupiliśmy się na zaprezentowaniu typowych dla Gruzji win, ze szczepów takich jak Rkatsiteli oraz Saperavi, a także wyjściu naprzeciw europejskim gustom, proponując Rkatsiteli- Charodonnay oraz Mukazani.

Dzięki naszemu zespołowi, który jak zawsze czekał przy piaggio, goście mieli możliwość degustowania również wielu innych pozycji dostępnych na polskim rynku.

Dziękujemy za zaufanie i możliwość wzięcia udziału w gali, oraz promowaniu tych niezmiennie naszym zdaniem doskonałych win.

Czekajcie na kolejny owoc naszej współpracy, artykuł o 8000 tys. tradycji produkcji wina. Ten specjalny materiał ukaże się jako rozkładówka w specjalnym, świątecznym wydaniu Dziennika Gazety Prawnej.
W sprzedaży od 23 grudnia, pod hasłem „Cywilizacja rozdroża”.

spotkanie na Forum Ekonomicznym w Krynicy 9 września 2019spotkanie na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Top
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?